
Рюкзак тактичний 85 л Піксель MOLLE Військовий рюкзак TS
2 263 ₴
- Готово до відправки
- Код: 283W37-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак тактичний
Об'єм 85 л
Розміри: висота 70 см, довжина 40 см, ширина 30 см
Матеріал - Оксфорд 600D
Рюкзак оснащений системою MOLLE
Блискавка на основному відділенні захищена клапаном (захист речей від дощу)
Одне основне відділення та 4 кишені ззовні (дві спереду та дві з боків) на блискавці
Ергономічна спинка.
Система швидкого скидання
Дзвоніть
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 85 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle, Система швидкого скидання, Грудна стяжка, Лямки анатомічної форми |
| Візерунки і принти | Піксель |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 263 ₴






