-19%

Жіночий шкіряний рюкзак міський прогулянковий рюкзачок з натуральної шкіри чорний
2 600 ₴
2 099 ₴
- В наявності
- Код: 1496
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий шкіряний рюкзак міський прогулянковий рюкзачок з натуральної шкіри чорний
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Якісна та міцна металева фурнітура;
Висота: 31 см;
Ширина: 27 см;
Глибина: 14 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 14 см |
| Кишені | Верхній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий шкіряний рюкзак прогулянковий рюкзачок із натуральної шкіри чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴









