
Якісний жіночий рюкзак міський прогулянковий рюкзачок для дівчат Кенгуру
1 150 ₴
- В наявності
- Код: 1488
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴




