
Дитяча міні сумочка з ведмедиком,маленька сумка для дівчаток з ведмедем на плече Коричневий TS
890 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1469Д-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дитяча міні сумочка з ведмедиком, маленька сумка для дівчаток з ведмедем на плече
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Висота: 20 см;
Ширина: 17 см;
Глибина: 8 см;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 8 см |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 17 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴




