
Циліндрична сумка для тренувань 24 л Proflider, Україна TS
495 ₴
- Готово до відправки
- Код: S1645441-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка спортивна циліндричної форми, бочонок 24 л Proflider, Україна
Раді представити Вашій увазі чергову новинку вітчизняного виробника компанії Proflider - стильну та практичну спортивну сумку форми, що обтікає.
Опис:
Сумка виготовлена з міцної тканини.
Міцні ручки середньої довжини, які проходять під днищем сумки.
Додатковий ремінь, що знімається регульований.
Сумка на одне основне відділення на блискавці. Усередині та зовні немає додаткових кишень.
Сумка не обладнана підкладкою.
Технічні характеристики:
Об'єм, л: 24.
Розміри, див: 50х25х25.
Вага: 290 р.
Матеріал: нейлон.
Забарвлення: піксель.
Виробник: Proflider, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Розмір | Малий |
| Призначення | Унісекс |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Об`єм | 24 л |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 25 см |
| Вага | 0.27 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | Ні. |
| Величина коліс (1) | Без коліс |
| Тип (1) | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Дорогенька сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴







