
Сумка господарська для покупок Wallaby2703.443 чорна TS
299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2703.443-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для покупок Wallaby, Україна 2703.443 чорна з помаранчевим
Зручна сумка від українського виробника на одне відділення.
Характеристики:
Матеріал - поліестер 600Д.
Довжина-22см.
Ширина-32 см.
Висота-18 см.
Колір чорний.
Виробник- Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Тип застібки | Блискавка |
| Тип тканини | Полиэстер |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Ергономічні ручки | Немає |
| Тип | Господарська сумка |
| Підкладка | Немає |
| Розміри | |
| Висота | 220 см |
| Глибина | 180 см |
| Ширина | 320 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | Wallaby |
| Матеріал (1) | Текстіль |
| Призначення (1) | Унісекс |
| Величина коліс (1) | Без коліс |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип сумки | Дорогенька сумка |
| Ширина см | 32 |
| Додаткові характеристики сумок-візок | |
| Складана конструкція | Немає |
| Наявність стільчика | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴







