
Сумка господарська Wallaby 2701.443 чорна з оранжевим TS
299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2701.443-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка господарська Wallaby 2701.443 чорна з оранжевим
Зручна сумка від українського виробника на одне відділення.
Усередині розташована кишеня на блискавці.
Жорстка знімна вставка в області дна.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 D
Розміри: 37*36*13 см.
Вага: 320 г.
Колір: чорний з оранжевим.
Виробник: Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Колір | Чорний |
| Тип застібки | Блискавка |
| Тип тканини | Полиэстер |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Ергономічні ручки | False |
| Тип | Господарська сумка |
| Підкладка | False |
| Розміри | |
| Вага | 320 кг |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 13 см |
| Об`єм | 15 л |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення (1) | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Додаткові характеристики сумок-візок | |
| Складана конструкція | False |
| Наявність стільчика | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴







