
Поясна сумка для бігу, фітнесу Haweel чорна TS
295 ₴
- Готово до відправки
- Код: HWL2139B-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка на пояс для бігу, занять спортом Haweel чорна
Кожен рух, кожен крок – і найважливіші речі завжди із тобою! Основна частина нашої поясної сумки виготовлена із тканини лайкра, призначеної для дайвінгу. Він відрізняється легкістю, міцністю та гнучкістю. Більше того, він водонепроникний, тому ваші речі залишаться сухими. Кишеньковий дизайн та функціональні відділення гарантують, що всі необхідні предмети – від телефону та гаманця до ключів та пляшки з напоєм – знайдуть своє місце. Крім того, спеціальний порт для навушників дозволить насолоджуватися музикою, перебуваючи на природі.
Опис товару:
Одне відділення на блискавці.
Друге відділення, яке закривається клапаном на липучці. Отвір для навушників на клапані.
Еластичні ремінці для фіксації невеликої фляги з водою на лицьовій поверхні сумки.
Задня частина сумки виконана з сітки, що дихає, що робить її надзвичайно зручною і повітряною. Навіть під час інтенсивних тренувань Ви не відчуєте жодного дискомфорту.
Регульований ремінь на фастексі. Регулюється, підходить для кола талії від 74 см до 112 см.
Характеристики:
Матеріал: лайкра.
Колір чорний.
Розмір основного відділення: 25 (низ 17 см) х20х4 см.
Вага: 180 г.
Виробник: Haweel, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 180 г |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 25 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Максимальний обхват талії | 112 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для бігу |
| Підкладка | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 4 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Portfolio|Traum |
| Тип | Сумка на пояс |
| Тип застібки | Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴









