Папка-портфель ділова з екошкіри Exclusive, Україна 710100 black
Елегантна ділова папка українського виробництва ідеально підійде для документів формату А4 і різних супутніх аксесуарів під час ділових поїздок.
Опис моделі:
Ділова папка застібається на блискавку.
Усередині папки розташовані: сегреатор, пружинне кріплення для листок А4 або вертикального блокнота, два відкриті відділення для документів А4, кишеня на блискавці, три петлі для ручок, три кишеньки для візиток або платіжних карток.
Ручка зі штучної шкіри.
Характеристики:
Артикул: 710100 black.
Виробник: Exclusive, Україна.
Розміри: 35,5х26х5 см.
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exclusive |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Высота | 260 см |
| Глибина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри за методом збирання (1) | Гладка |
| Висота (1) | 260 |
| Глибина (1) | 30 |
| Дропшиппінг | Да |
| Пол (1) | Унісекс |
| Тип (1) | Тека документів |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Папка |
| Ширина | 355 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴






