
Невелика складна спортивна сумка 21L Active Sport синя TS
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 41184 navy-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Невелика спортивна сумка 21L Active Sport, що складається, синя
Сумка для відвідування спортзалу, басейну, тренувань.
Виготовлена із міцного поліестеру.
Дві ручки середньої довжини.
Незнімний регульований ремінь на плечі.
Одне основне відділення на блискавці.
У сумки відсутні зовнішні та внутрішні кишені.
За допомогою кругової блискавки з боків сумку можна скласти у компактну сумочку-чохол.
Розмір у складеному вигляді: 25х25х3 см.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір синій.
Розмір (ШхВхГ): 44х25х25.
Об'єм: 58л.
Вага: 165 р.
Виробник Active Sport.
Країна реєстрації бренду: Нідерланди.
Країна виробник: Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sports Active |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Тип | Сумка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Замок | Немає |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 21 л |
| Ширина | 44 см |
| Вага | 0.165 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Спортивна сумка |
| Форма | Циліндрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴









