
Якісний жіночий міні рюкзак прогулянковий під Луї Вітон,рюкзачок для дівчат TS
1 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1240КЛ-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Висота | 24 см |
| Ширина | 20 см |
| Тип | Міський |
| Глибина | 9 см |
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Доросла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Коричневий карта |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴
