-17%

Дитячий рюкзачок прогулянковий,маленький рюкзак для дівчаток TS
1 050 ₴
875 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1520ДБ-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий рюкзачок прогулянковий, маленький рюкзак для дівчаток
Характеристики:
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра;
Довжина: 20 см;
Ширина: 9 см;
Висота: 24 см;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 9 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Білий |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴







