-17%

Міська чоловіча сумка на плече,велика та містка дорожня сумка для ручної поклажі з ручкою TS
1 500 ₴
1 249 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1587-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міська чоловіча сумка на плече, велика та містка дорожня сумка для ручної поклажі з ручкою
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості;
Довжина: 42 см;
Ширина за основою: 21 см;
Висота: 25 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Якісна металева фурнітура.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 250 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 210 мм |
| Підкладка | Так |
| Довжина | 420 мм |
| Ручки | Дві |
| Тип застежки | Блискавка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Тип | Сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴









