-10%

Женская маленькая сумочка клатч Кенгуру под рептилию,маленькая сумка стиль кожа крокодила Красный TS
890 ₴
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1019К-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
а
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴






