
Рюкзак офісний з відділенням для ноутбука 15,6 Sumdex чорний TS
1 595 ₴
- Готово до відправки
- Код: PON-389BK-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорний рюкзак із відділенням для ноутбука 15,6" Sumdex PON-389BK
Наш магазин представляє Вашій увазі місткий рюкзак з відмінно продуманою конструкцією від американської торгової марки Sumdex.
Опис товару:
Рюкзак створений з легкого водовідштовхувального поліестеру.
Основне відділення на блискавці. Всередині є відділення для ноутбука з діагоналлю до 15,6 дюймів.
Просторий багатофункціональний відділ для документів та допоміжних аксесуарів. Всередині кишеню для планшетного ПК.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
З боків рюкзака є по одній сітчастій кишені.
Кишеня для МР3 у верхній частині рюкзака.
Широкі лямки, тильна частина рюкзака і внутрішні частини лямок з дихаючого сітчастого нейлону, який забезпечує хорошу вентиляцію для спини і плечей (влітку буде не так жарко і буде циркулювати повітря під спину і лямки).
Ручка для перенесення рюкзака у руці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumdex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 21 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Тип застібки | Блискавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ пристрою | 15-16" |
| Тип рюкзака | Для ноутбуків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴









