
Тканинна сумка для ноутбука Sumdex 16 дюймів TS
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: PON-301PL-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чудова сумка для ноутбука Sumdex 15,6-16 дюймів PON-301PL
Стильна та містка сумка з відділом для ноутбука до 16 дюймів. Усередині розташована основна кишеня для ноутбука, а також секції для: авторучок, олівців візиток, телефона, блока живлення, мишки та іншого. Мінімалістичний і витриманий дизайн. Кишеня для аксесуарів на передній частині сумки дасть змогу розмістити письмове приладдя, блокнот тощо.
Опис товару:
Легка сумка для ноутбука з вертикальним завантаженням.
На фронтальній стороні кишеня .
Зручні ручки
Діагональ ноутбука: до 16 дюймів.
Характеристики:
Матеріал: нейлон, поліестер.
Зовнішні розміри, см: 41,3*31,1*6,4
Виробник: Sumdex
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumdex |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 311 мм |
| Глибина | 64 мм |
| Ширина | 413 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴


