
Сумка для ноутбука до 14 дюймів дюймів Continent бордова TS
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: CC-074Bordo-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна сумка для ноутбука 13,3-14 дюймів Continent CC-074Bordo бордова
Зручна та практична сумка призначена для перенесення ноутбука. Сумка виготовлена зі стійкого до зносу матеріалу, забезпечена зручними ручками.
Опис товару:
Сумка для ноутбуків із діагоналлю екрана 14 дюймів.
Вона має потовщені стінки, які пом'якшать удари та поштовхи під час перевезення ноутбука.
Має спеціальне відділення для миші, дисків, блока живлення, мобільного телефона та інших дрібниць.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри, см: 38 x 29 x 7,5
Виробник: ТМ Continent.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continent |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 380 см |
| Глибина | 75 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 290 см |
| Тип застібки | Блискавка |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Крепление на тележку | Нет |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴

