-10%

Стильна чоловіча сумка планшетка на плече стиль Guess,сумка-планшетка Гесс чорна TS
1 100 ₴
985 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1619-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна чоловіча сумка планшетка на плече стиль Guess, сумка-планшетка Гесс чорна
Характеристики:
Матеріал: еко-шкіра;;
Закривається на блискавку;
Фурнітура: метал;
Плічовий ремінь регулюється по довжині;
Висота: 24 см;
Ширина: 20 см;
Ширина на основі: 4,5 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 45 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 240 см |
| Тип призначення | Стильна чоловіча сумка-планшетка на плече стиль Guess, сумка-планшетка Гесс чорна |
| Ширина | 200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 985 ₴








