Уцінка! Дипломат із еко шкіри зі збільшенням об'єму Professional коричневий
Причина уцінки: невеликі потертості у нижніх кутах дипломата.
Опис товару:
Кейс має одне велике відділення, яке накривається кришкою на двох кодових замках.
Усередині розташований великий відкидний відділ для документів формату А4, дві відкриті кишені, петлі для ручок.
Можливість збільшення дипломата за товщиною +2 см.
Кейс оснащений ручкою у верхній частині кейсу.
На дні кейсу розташовані пластикові ніжки.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір коричневий.
Колір фурнітури: сріблястий.
Розміри (ШхВхГ): 450х330х90 (110) мм.
Вага: 1800
Країна виготовлення: Німеччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Коричневий |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Кліпси |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Вага | 1800 г |
| Кількість відділень | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 330 см |
| Глибина | 90 см |
| Дропшиппінг | Да |
| Ширина | 450 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴








