Рюкзак з відділом для ноутбука до 16 дюймів Continent BP-003 Grey сірий
Оригінальний і практичний рюкзак з відділенням для ноутбука діагоналлю до 16 дюймів. Надійно захистить Ваш пристрій від різних пошкоджень, пилу та бруду, а також забезпечить комфорт під час транспортування. Ідеально підійде для короткочасних поїздок.
Опис:
Рюкзак на одне відділення, закривається на блискавку.
Усередині спеціальне відділення для ноутбука до 16 дюймів.
Спереду об'ємна кишеня, закривається блискавкою.
Спинка середньої жорсткості.
Плечові лямки анатомічної форми регулюються за висотою.
Міцна ручка для перенесення рюкзака в руці або для підвішування.
Характеристики:
Артикул: BP-003 Grey.
Зовнішні розміри: 32 x 48 x 20 см.
Матеріал: поліестер.
Колір: сірий.
Виробник: Continent, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continent |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 27 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 480 см |
| Глибина | 200 см |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застібки | Блискавка |
| Ширина | 320 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴





