
Сумка на колесах 57L Wallaby хакі з коричневим TS
2 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10428-9-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумки дорожні на колесах 57L Wallaby, Україна хакі з коричневим 10428-9
Опис сумки:
Стильний дизайн.
Якісні шви та міцні матеріали.
Одне містке основне відділення на блискавці.
Додаткова кишеня на блискавці на лицьовій поверхні сумки.
Зручна ручка для переміщення на колесах.
Полегшена конструкція.
Міцна та зручна колісна система.
Характеристики:
Артикул: 10428-9.
Виробник: Wallaby, Україна.
Розміри: (ШхВхГ): 60x34x28 см.
Вага: 2300 грам.
Матеріал: нейлон жниварка 420 Ден.
Колір: хаки з коричневим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Хакі |
| Розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 60 см |
| Глибина | 28 см |
| Об`єм | 57 л |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір валізи | Середній |
| Тип сумки | Дорогенька сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴









