
Папка ділова Jpb з ручкою зі шкірозамінника TS
2 030 ₴
- Готово до відправки
- Код: AK-64-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Папка ділова Jpb з ручкою зі шкірозамінника AK-64
Опис товару:
Папка виконана з якісної штучної шкіри.
Тримач на пружині для різних документів або блокнот формату A4.
Сегрегатор для фіксації документів.
Калькулятор.
Петля для ручки.
П'ять кишеньок для візиток або платіжних карток.
Відділення для документів формату А4.
Ручка зі штучної шкіри для перенесення у руці.
Характеристики:
Артикул: AK-64.
Розміри: 37,5 х 26,5 х 4,5 см.
Поміщаються документи формату А4.
Колір чорний.
Виробник: JPB Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 375 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 265 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшиппінг | Да |
| Тип сумки | Папка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 030 ₴







