
Нагрудна сумка, слінг Reebok Mono Strap чорна TS
695 ₴
- Готово до відправки
- Код: SHF8412 black-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нагрудна сумка, слінг Reebok Mono Strap чорна SHF8412 black
Опис товару:
Застібається на блискавку.
Одне основне відділення на блискавці. Усередині розташована відкрита кишеня.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Чи не розрахована на формат А4.
Довгий наплічний ремінь з регулюванням.
Характеристики:
Виробник: Reebok, Індонезія.
Розміри: 32х17х10 см.
Вага: 185 р.
Матеріал: 100% перероблений поліестер
Колір: чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | Індонезія |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴








