
Еластична сумка для бігу, бананка PB Easy чорна TS
295 ₴
- Готово до відправки
- Код: 126176-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Еластична поясна сумка для заняття спортом, бананка PB Easy чорна 126176
Еластична сумка поясна – ідеальне рішення для активних людей.
Опис товару:
Матеріал еластан і еластичний ремінець із пряжкою додатково забезпечують комфорт під час тренувань або активного відпочинку.
Корисний аксесуар, який легко помістяться навушники, ключі, телефон та інші дрібні предмети.
Одне основне відділення на блискавці.
Карабін для фіксації додаткових аксесуарів чи ключів.
Світловідбиваючі смужки в області блискавки.
Регульований ремінь-гумка на фастексі.
Характеристики:
Матеріал: еластан.
Колір: чорний.
Розмір основного відділення: 18 х 7 х 7 см.
Ремінь: 40-120 см.
Виробник: Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EASY |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 18 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для бігу |
| Підкладка | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 7 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка на пояс |
| Тип застібки | Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴



