
Великий еластичний шкільний пенал Quiksilver синій TS
395 ₴
- Готово до відправки
- Код: EQYAA03592-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великий еластичний шкільний пенал Quiksilver синій
Опис товару:
Одне відділення на блискавці без заповнення.
Поміститься достатньо гумок для ручок, олівців та іншого.
Пенал немає жорсткого каркаса.
Характеристики:
Матеріал: поліестер, неопрен.
Колір: блакитний.
Розміри: 33.5 см х 16 см х 1 см.
Вага: 90 г.
Виробник: Quiksilver, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quiksilver |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Висота | 1 см |
| Довжина | 16 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 33.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴




