Рюкзак для тенісу Babolat Backpack Classic Club
Опис товару:
Рюкзак для тенісу відрізняється міцністю, зносостійкістю та функціональністю.
Має два основні відділення на блискавці.
Відділення на блискавці для тенісної ракетки.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні.
Дно та спинка рюкзак додатково ущільнені.
Зручні регульовані лямки з м'якими кишенями.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: білий з блакитним та чорним.
Розміри: 45 x 30 x 16 см.
Вага: 410 г.
Виробник: Babolat, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Babolat |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 410 г |
| Вікова група | Доросла |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стать | Унісекс |
| Кишені | Фронтальний |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 30 см |
| Тип | Спортивний |
| Матеріал | Поліестер |
| Глибина | 16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴










