-25%

Жіночий гаманець Baellery Forever Коричневий TS
600 ₴
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 350-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
а
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 115 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 95 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴




