
Жіноча мінісумка з короною через плече,маленька сумочка для дівчат екошкіра корона Хакі TS
500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 226-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча мінісумка з короною через плече, маленька сумочка для дівчат екошкіра корона Хакі TS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина плечового ременя | 125 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Жіночий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴


