
Якісна жіноча мінісумка Рожевий TS
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 544Б-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
а
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 70 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Підлога | Жіночий |
| Візерунки і принти | Marc Jacobs |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



