
Якісна жіноча сумочка бананка Червоний TS
780 ₴
- Готово до відправки
- Код: 559А-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісна жіноча сумочка бананка Червоний TS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1020 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Бананка |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Вікова група | Універсальний |
| Высота | 140 см |
| Підлога | Жіночий |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴



