
Жіноча мінісумка з хутряною підвіскою. Маленька сумочка для дівчат стьобана з хутряним брелоком Червоний TS
900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 570К-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіноча мінісумка з хутряною підвіскою. Маленька сумочка для дівчат стьобана з хутряним брелоком
Характеристики:
Матеріал: Щільна та високоякісна екошкіра — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю, що не поступається натуральній шкірі;
Плечовий ремінь і брелок у комплекті;
Довжина плечового ременя максимальна: 120 см;
Висота: 15 см;
Довжина: 21 см;
Ширина основи: 9 см;
Переваги:
Тримає форму, має невеликі розміри, але водночас досить містка;
Морозостійкість (екошкіра не тріскається й не тріскається на морозі);
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
Товар повністю відповідає фото, за потреби відправимо Вам живі фото товару на Viber.
Відсилання на день замовлення
Відсилання з р. Дніпр, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили — завтра отримали (докладніше уточнюйте в менеджера під час оформлення замовлення)
Прямі постачання з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за вигідною ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару якнайшвидше, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата у разі отримання
Вирушаємо накладеним платежом (оплата під час отримання), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 150 см |
| Ширина | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴





