
Міні-сумка клатч,Жіноча сумка крос-боді,маленька сумочка через плече для дівчат крокодил Світло-коричневий TS
650 ₴
- Немає в наявності
- Код: 638-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіноча сумка крос-боді, міні-сумка клатч, маленька сумочка через плече для дівчат
Характеристики
Матеріал: Еко Шкіра (щільна, тримає форму);
Довжина: 24 см;
Ширина основи: 6,5 см;
Висота: 16 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 800 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумка крос-боді, міні-сумка клатч, маленька сумочка через плече для дівчат |
| Колір | Світло-коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴


