-12%

Чоловіча ділова сумка для документів на роботу офісна, модний чоловічий діловий портфель формат А4 чорний Темно-коричневий TS
1 700 ₴
1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 678-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
а
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип | Портфель |
| Вага | 900 г |
| Стать | Унісекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темно-коричневий |
| Высота | 290 см |
| Глибина | 70 см |
| Ширина | 400 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴








