-18%

Дитячий мінірюкзачок сумочка Чорний (без брелока) TS
1 100 ₴
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 427-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий мінірюкзачок сумочка
Характеристики:
Брелок у комплекті (тільки в червоному та молочному);
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра, тримає форму;
Висота: 23 см;
Глибина: 10 см;
Ширина: 17 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти, і ми самі зв'яжемося з Вами та поточуємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 23 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний (без колоди) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴








