
Дитячий якісний рюкзак-сумка-трансформер,сумочка мінірюкзак для дівчаток червоний Чорний TS
1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 427-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий якісний рюкзак-сумка-трансформер, сумочка мінірюкзак для дівчаток червоний Чорний TS
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 23 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴






