
Модна чоловіча сумка-слінг на груди,сумка-слінг месенджер бананка Клітка чорна TS
1 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1348КЛ-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Модна чоловіча сумка-слінг на груди, сумка-слінг месенджер бананка Клітка чорна TS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 50 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴





