
Сумка чоловіча Wallaby з поліестеру TOP-SV
495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2760-TOP-SV
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка чоловіча Wallaby з поліестеру 2760
Опис сумки:
Матеріал: поліестер.
Регульована ручка для носіння через плече.
Один великий відділ на замку.
Дві кишені на лицьовій стороні.
Дві кишені на бічних сторонах.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Розміри в см (ШхВхГ): 38x24x16
Об'єм, л: 14,00.
Колір: чорний.
ТМ Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 240 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 160 см |
| Глибина (1) | 160 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Призначення (1) | Унісекс |
| Величина коліс (1) | Без коліс |
| Підлога | Чоловічий |
| Пол (1) | Чоловіча |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип | Портфель |
| Тип (1) | Портфель |
| Тип сумки | Дорогенька сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴






