
Стильна чоловіча сумка-бананка на груди з крокодилом,чоловіча сумка-слінг крос-боді на плече рептилія Коричневий TS
900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 486К-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
а
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴





