-20%

Чоловічий рюкзак бананка кенгуру на плече, сумка слінг чоловіча, рюкзак-бананка Коричневий 1523 TS
900 ₴
719 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1220КН-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
а
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Высота | 30 см |
| Глибина | 8 см |
| Підлога | Чоловічий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 719 ₴


