
Чоловіча сумка для документів формат А4 офісна,чоловічий діловий портфель тканинний синій TS
1 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1105Н-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Чоловіча сумка для документів формат А4 офісна, чоловічий діловий портфель тканинний синій Синій TS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 670 г |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴









