
Чоловіча сумка, слінг із тканини Confident чорна TS
559 ₴
- Готово до відправки
- Код: SATN02-2041A-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна сумка, слінг на ремені Confident SATN02-2041A чорна
Ради представити Вам якісну чоловічу сумку на плече. Виріб виготовлений із водостійкого матеріалу, вирізняється продуманим дизайном, що дає змогу вмістити всі необхідні речі. Прекрасний аксесуар для сучасної людини.
Опис:
Тип: сумка тканинна чоловіча
Основні відділення: 1
На фронтальній стороні 1 кишеня на блискавці
Регульований плечовий ремінь
Характеристики:
Матеріал: текстиль.
Розміри: 12 x 7 x 19 см.
Виробник: Confident.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Confident |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Тканина |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Высота | 19 см |
| Глибина | 7 см |
| Підлога | Чоловічий |
| Тип | Міський |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки (1) | Сумка-слінг |
| Ширина | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559 ₴



