
Шкіряне чоловіче портмоне Tiding Bag чорний TS
549 ₴
- В наявності
- Код: SM39-1023-33A-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряне чоловіче портмоне Tiding Bag чорне SM39-1023-33A
Опис товару:
Портмоне має два відділення для грошей.
Кілька відсіків для банківських карток.
Аксессуар без застежки.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний
Розміри, см: 9 x 11 x 1
Виробник: Tiding Bag
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 110 мм |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴

