
Варильна поверхня Bosch PUG61KAA5E ( 20360 )
22 939 ₴
- Готово до відправки
- Код: PUG61KAA5E
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прискорюйте приготування їжі.
Іноді просто необхідно кілька пришвидшити приготування страви. Удосконалена функція PowerBoost наших індукційних варильних поверхонь збільшує потужність нагрівання для прискорення кулінарного процесу. Наприклад, тепер можна закип'ятити 2 літри води майже на 50% швидше, ніж на звичайних склокерамічних варильних поверхнях.
Щоб усі були в безпеці, навіть маленькі ручки
Блокування дітей: блокує панель керування й гарантує захист від ненавмисного увімкнення приладу. Функція стане в пригоді сім'ям із дітьми, а також власникам хатніх тварин, зокрема кішок.
Індукційна технологія
Індукційні варильні поверхні генерують тепло тільки там, де це необхідно — у дні посудини. Що це означає для вас? Велика безпека та зручність. Завдяки нижчій температурі як великі, так і малі ручки не перегріваються. Крім того, на індукційній поверхні два літри води закип'ять удвічі швидше, ніж на звичайній склокерамічній варильній поверхні, а це неабияк заощадить електроенергію.
Приготування починається набагато швидше.
Функція QuickStart визначає, де ви поставили горщик, й автоматично відтворює відповідну зону приготування в інтерфейсі керування. Ви можете почати роботу відразу та вибрати потрібний рівень приготування для вашого посуду без зволікання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Індукційна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор залишкового тепла | Ні |
| Електропідпал | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування від дітей | Да |
| Тип поверхні | класична |
| Газ-контроль | Немає |
| Діаметр конфорки 1 | 145 мм |
| Діаметр конфорки 2 | 145 мм |
| Діаметр конфорки 3 | 180 мм |
| Діаметр конфорки 4 | 180 мм |
| Діаметр конфорки 5 | - |
| Зона розширення | Немає |
| Індикатор увімкнення | Да |
| Кількість конфорок | 4 конфорки |
| Конфорка гриль / барбекю | Немає |
| Матеріал поверхні | стеклокерамика |
| Матеріал решіток | без решіток |
| Потужність конфорки 1 | 1400 Вт |
| Потужність конфорки 2 | 1400 Вт |
| Потужність конфорки 3 | 1800 Вт |
| Потужність конфорки 4 | 1800 Вт |
| Потужність конфорки 5 | - |
| Розмір | 592х51х522 мм |
| Розмір вбудовування | 560х51х490-500 мм |
| Розпізнавання посуду | Да |
| Розташування панелі керування | фронтальне |
| Таймер | без таймера |
| Тип варильної поверхні | індукційна |
| Тип зон нагрівання | індукційні |
| Турбоконфорка (WOK/корона) | Немає |
| Функція PowerBoost | Да |
| Ширина | 51 - 60 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 939 ₴




