
Витяжка Electrolux LFP326FB ( 20034 )
7 439 ₴
- Готово до відправки
- Код: LFP326FB
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Деталі продукту
Витяжка 300 LEDlights вимагає менше електроенергії, ніж інше освітлення, маючи триваліший термін експлуатації. Це ефективне та корисне освітлення гарантує виняткову видимість для всіх ваших дій під час приготування їжі.
Тривалий термін експлуатації та чудове освітлення — LEDlights у лідерах
Насолоджуйтеся професійним освітленням під час приготування їжі. Наші LEDlights споживають менше електроенергії, ніж інше освітлення, і забезпечують чудову видимість на кухні, гарантуючи приготування їжі з більшою впевненістю та гнучкістю.
Надійне скорочення випаровування на кухні
Наша ефективна витяжка — гарантія свіжості повітря в процесі приготування, вживання їжі та відпочинку. Надійний двигун ефективно скорочує випаровування і створює неперевершене середовище для насолоди часом на кухні.
Чиста кухня завдяки стандартному жировому фільтру
Наш жировий фільтр піклується про чистоту повітря на кухні. За потреби фільтр можна легко помити або замінити. Кухня довше залишатиметься чистою.
Керуйте витяжкою за допомогою кнопки
Оцініть повний контроль витяжки одним натисканням кнопки. Просто натисніть, щоб збільшити або зменшити її потужність. Більше ніщо не відвертатиме вашу увагу від приготування улюблених страв.
Швидке та просте встановлення, найкраща у своєму класі
Рішення PerfectFit є зручною заміною вашої витяжки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | немає |
| Вид | телескопічна |
| Діаметр виводного отвору | 150 мм |
| Дисплей | без дисплея |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Кількість двигунів | 1 |
| Комплект монтажний | Да |
| Максимальна продуктивність | менш ніж 500 м3/год |
| Максимальний рівень шуму | 60 — 69 дБ |
| Матеріал корпусу | фарбований метал |
| Потужність ламп | немає даних |
| Зворотний клапан | Немає |
| Продуктивність | 410 куб. м/год л/хв |
| Пульт керування | Немає |
| Розміри (ШхВхГ) | 598 х 179 х 309 мм |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Таймер | без таймера |
| Тип монтажа | у шафі |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турборежим | Немає |
| Вугільний фільтр | є (до комплекту постачання не входить) |
| Рівень шуму | 48-69 дБ дБ |
| Функція Hob2Hood | Немає |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 56 - 60 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 439 ₴





