
Витяжка Samsung NK24M1030IS/UR ( 23740 )
6 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: NK24M1030IS/UR
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мийний алюмінієвий фільтр
Довговічний і простий в обслуговуванні алюмінієвий фільтр захищає витяжний вентилятор і продовжує термін експлуатації двигуна. Він затримує оливу та пил, щоб вони не потрапляли в двигун або не перешкоджали повітряному потоку. Його потрібно очищати що 3-4 тижні, що не становить труднощів, оскільки він миється й досить компактний, щоб поміститися в посудомийній машині.
3-швидкісна витяжка
3-швидкісний вентилятор із достатньою потужністю двигуна забезпечує необхідний витяжний ефект, ефективно видаляючи пари та запахи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | немає |
| Вид | телескопічна |
| Діаметр виводного отвору | 120 мм |
| Дисплей | без дисплея |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Кількість двигунів | 1 |
| Комплект монтажний | - |
| Максимальна продуктивність | менш ніж 500 м3/год |
| Максимальний рівень шуму | 70 дБ і більше |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Потужність ламп | 2х3 Вт |
| Зворотний клапан | - |
| Продуктивність | 392 куб. м/год л/хв |
| Пульт керування | Немає |
| Розміри (ШхВхГ) | 600 х 180 х 280 мм |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Таймер | без таймера |
| Тип монтажа | у шафі |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Тип керування | кнопкове |
| Турборежим | Да |
| Вугільний фільтр | є (до комплекту постачання не входить) |
| Функція Hob2Hood | Немає |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Ширина | 56 - 60 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 199 ₴







