
IP-камера TP-Link Tapo C400 ( 21247 )
2 354 ₴
- Готово до відправки
- Код: Tapo C400
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
TP-Link Tapo C400 — це розумна бездротова зовнішня камера відеоспостереження. Вона розроблена для забезпечення повної безпеки на відкритих просторах, як-от двори, сади, гаражі та під'їзні шляхи без потреби прокладання дротів.
Захист вашої власності: запобігайте крадіжці посилок, стежте за своїм садом, контролюйте під'їзну дорогу на предмет підозрілих дій і захищайте свій двір від потенційних злочинців.
До 180 днів автономної роботи: відмовтеся від дротів і не турбуйтеся. Вбудований акумулятор ємністю 5200 мА·год забезпечує до 180 днів автономної роботи без заряджання.
Виявлення людей — без потреби передплати: будьте в курсі подій завдяки виявленню людей за допомогою штучного інтелекту та сповіщення в реальному часі.
Чітке зображення вдень і вночі: насолоджуйтеся чітким, деталізованим зображенням у форматі 1080P Full HD і яскравим кольоровим нічним баченням для повного моніторингу будинку.
Локальне та хмарне зберігання: записуйте локально на карту microSD місткістю 512 ГБ (не входить до комплекту) або за передплатою Tapo Care.
Індивідуальні сповіщення й підвищений рівень конфіденційності: отримуйте тільки повідомлення, які вам потрібні, створюючи власні зони активності.
Цілорічний захист від погодних умов: міцна конструкція із захистом від погодних умов IP65 захищає камеру від впливу довкілля, забезпечуючи надійну роботу впродовж усього року.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Загальні | |
| Вага | 350 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Немає |
| Аудіо | двобічний аудіозв'язок |
| Аудіодетекція | Немає |
| У комплекті | камера, монтажний комплект, кабель USB, інструкція |
| Вбудований мікрофон | з вбудованим мікрофоном |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор руху | Да |
| Детектор обличчя | Немає |
| Діапазон робочих температур | -20°C~+45°C |
| Додаткові дані | підтримка Google Assistant, Alexa |
| Звукова сигналізація | Да |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Клас захисту | IP65 |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 512 ГБ GB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нічне знімання | Да |
| Хмарне сховище | Да |
| Визначення номерних знаків | Немає |
| Визначення перетину лінії | Немає |
| Підтримка 4G/LTE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Підтримка PoE | Немає |
| Робота від акумуляторних батарей | Да |
| Робота від сонячної батареї | Немає |
| Робоча напруга | 5 В |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміри | 81 х 48 х 58.32 мм |
| Роздільна здатність | 2 МП |
| Роздільна здатність відео | 1920х1080 |
| Розпізнавання людей/автомобілів | Да |
| Світлова сигналізація | Да |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Тип | бездротові |
| Тип підсвітки | ІЧ-видиме світло |
| Повідомлення про вторгнення в зону | Да |
| Кут нахилу | немає даних |
| Кут огляду по вертикалі | 53.8° |
| Кут огляду по горизонталі | 100° град. |
| Кут повороту | немає даних |
| Вулична | Да |
| Форм-фактор | корпусна (bullet) |
| Формат відео | H.264 |
| Колір | white |
| Чутливість | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 354 ₴




