
Монітор MSI 26.5" MAG 274QP QD-OLED X24 Black 240Hz ( 24142 )
30 364 ₴
- Готово до відправки
- Код: MAG 274QP QD-OLED X24
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MAG 274QP QD-OLED X24 — ігровий монітор із панеллю QD-OLED 3-го покоління, частотою 240 Гц, відгуком 0,03 мс і сертифікацією VESA ClearMR 13000. Технологія OLED Care 2.0 захищає від блякнення й продовжує термін експлуатації.
OLED під захистом 24/7
Оновлення панелі тепер відбувається раз на 24 години замість 16, що мінімізує переривання. Нагадування відбивається за пів години до оновлення, а сам процес запускається автоматично, зберігаючи якість зображення та термін експлуатації екрана.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | QD-OLED |
| Частота поновлення | 240 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| Smart TV | Немає |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | немає |
| Wi-Fi / Bluetooth | Немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Час реакції | 0.03 мс |
| Вбудована аудіосистема | немає |
| Вбудована камера | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 609.3x427.1x241.9 мм |
| Геймерські | Немає |
| Діагональ | 25" - 26.9" |
| Діагональ екрану | 26.5" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 1500000:1 |
| Концентратор USB | Немає |
| Потужність аудіосистеми | Немає |
| Поверхня екрана | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | Да |
| Портативні | Немає |
| Споживана потужність (у роботі) | немає даних |
| Регулювання за висотою | Да |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Яскравість | 400 кд/м2 cd/m² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 364 ₴




