
Монітор MSI 27" G275L E14 IPS Black 144Hz ( 23659 )
6 571 ₴
- Готово до відправки
- Код: G275L E14
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MSI G275L E14 обладнаний IPS-панеллю з роздільною здатністю 1920x1080, частотою оновлення 144 Гц і часом відгуку 1 мс (MPRT), що забезпечує найвищу точність і швидкість відтворення. Завдяки технології Adaptive-Sync монітор синхронізується з GPU для усунення розривів екрана та забезпечення плавного геймплею. Всі передові технології MSI, вбудовані в цей монітор, роблять його ідеальним вибором для змагальних ігор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Частота поновлення | 144 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | Да |
| Smart TV | Немає |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | немає |
| Wi-Fi / Bluetooth | Немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Час реакції | 1 мс |
| Вбудована аудіосистема | немає |
| Вбудована камера | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 612x453x220 мм |
| Геймерські | Да |
| Діагональ | 27" - 29.9" |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 1500:1 |
| Концентратор USB | Немає |
| Потужність аудіосистеми | Немає |
| Поверхня екрана | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | немає |
| Портативні | Немає |
| Споживана потужність (у роботі) | 36 Вт |
| Регулювання за висотою | немає |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Яскравість | 300 кд/м2 cd/m² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 571 ₴




