
Комутатор TP-Link Omada SG3452P ( 23453 )
39 059 ₴
- Готово до відправки
- Код: SG3452P
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Керований комутатор Omada з 52 портами Gigabit L2+ і 48 портами PoE+
48 портів Gigabit 802.3af/at PoE+ і 4? гігабітних SFP-слотів
Загальний бюджет PoE 384 Вт із вихідним PoE до 30 Вт на порт
Централізоване хмарне керування через інтернет або застосунок Omada<
Автономне керування через web, CLI, SNMP і RMON
Статична маршрутизація допомагає маршрутизувати внутрішній трафік для підвищення ефективності
VLAN, ACL, QoS и IGMP Snooping
ERPS підтримує швидкий захист і відновлення в кільцевій топології
Міцний металевий корпус і конструкція для монтажу в стійку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 48 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ їсти |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 4 |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 384 Вт |
| Вага | немає даних г |
| Входить до комплекту | комутатор, набір для кріплення в стійку, кабель живлення, документація |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 48 портів |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Да |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 464.2 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 53 порти |
| Підтримка PoE | з підтримкою PoE |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/ їсти/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 440 х 220 х 44 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Рівень керування | L2+ |
| Форм-фактор | стояковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 059 ₴




