
Корпус Gigabyte Aorus C400 Glass (GB-AC400G) ( 29689 )
10 127 ₴
- Готово до відправки
- Код: GB-AC400G
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПТИМІЗОВАНА КОНСТРУКЦІЯ ВЕРТИКАЛЬНОГО ПОСТОСУВАННЯ
Ґрунтується на принципі ефекту стеків, який збільшує швидкість конвекції повітря, даючи змогу повітрю швидко переміщатися знизу вгору всередині корпусу, забезпечуючи ефективніше розсіювання тепла. Нижня, верхня та передня панелі мають вентиляційні отвори, що забезпечують достатній потік повітря для внутрішнього охолодження, що забезпечує чудову продуктивність охолодження.
КОМПАКТНИЙ 40-ЛІТОВИЙ КОРПУС З ЧУДОВАНОЮ СУМІСНІСТЬЮ
Компактний корпус AORUS C400 GLASS об'ємом майже 40 літрів може підтримувати материнську плату ATX, рідинне охолодження до 360 мм і навіть енергоємну відеокарту з товстим термопроцесором, що забезпечує ідеальний баланс між розмірами та сумісністю.
БАКОВА ПАНЕЛЬ ІЗ ЗАКАЛЕННОГО СТЕКЛА
Бічна панель із чорного загартованого скла завтовшки 4 мм робить деталі ПК і RGB-підсвітку привабливішими та яскравішими. Конструкція скла без отворів ефективно знижує ризик осколків, даючи користувачам легко й безпечно знімати його, продовжуючи термін експлуатації виробу.
RGB FUSION
16,7 млн настроюваних колірних варіантів і безліч світлових ефектів дають змогу вибирати світлові ефекти або синхронізувати їх з іншими пристроями.
КОНЦЕНТРАТОР РОЗ'ЄМІВ ARGB І PWM
Вбудований концентратор ARGB і PWM-конекторів обладнаний п'ятьма 5V 3-pin і п'ятьма PWM-конекторами, що дає змогу розширити смужки RGB-світла, створити чудову систему охолодження, а також фантастичне та чудове встановлення.
ВСТАНОВЛЕННЯ БЕЗ ІНСТРУМЕНТІВ
Завдяки модульній конструкції користувачі можуть легко знімати передню, верхню й бічні панелі без використання інструментів під час оновлення або заміни компонентів.
З'ЄМНИЙ КРОНШТЕЙН ДЛЯ ВЕНТИЛЯТОРА І РАДІАТОРА
Знімний кронштейн призначений для встановлення вентилятора та радіатора на верхній панелі, що робить монтаж простішим і зручнішим.
З'ЄМНИЙ ПИЛЬВИЙ ФІЛЬТР
Фільтри не дають вашому ПК накопичувати пил, зберігаючи оптимальну продуктивність охолодження. Магнітний фільтр на передній і верхній панелях, а також знімний фільтр у нижній частині спрощують обслуговування.
ПАНЕЛЬ ВВОРОМА/ВИДКА
Порт USB 3.2 Gen2 Type-C зі швидкістю передавання даних до 10 Гбіт/с, два порти USB 3.0, аудіопорти, кнопка скидання та кнопка живлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.72 кг |
| Висота | 435 мм |
| Глибина | 469 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | Немає |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіороз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Бічна панель (опція) | Немає |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардридер | Немає |
| Количество отсеков 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 5 |
| Кількість відсіків 5.25" | Немає |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Конектори | - |
| Максимальна висота кулера CPU | 168 мм |
| Максимальна довжина блока живлення | 220 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 360 мм |
| Матеріал корпусу | метал/пластик/скло |
| Потужність блока живлення | без блока живлення |
| На верхній панелі | 360 мм |
| На задній панелі | 120 мм |
| На бічній панелі | Немає |
| На нижній панелі | 360 мм |
| На передній панелі | Немає |
| Наявність бічного вікна | з боковим вікном |
| Нижня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Передня панель (опція) | Немає |
| Підтримка системи водяного охолодження | Да |
| Підсвітка | ARGB-підсвітка |
| Пиловий фільтр | Да |
| Розміри корпусу | 435 x 210 x 469 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхней панели |
| Сетка (Mesh) | Немає |
| Слоти карт розширення | 8 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Стандарт 80 PLUS | Немає |
| Технології захисту | - |
| Товщина металу | немає даних |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | Немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | Немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | 3 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | Немає |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | Немає |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 127 ₴








